Archiwa: FAQs

Skąd mam wiedzieć kiedy chodzić w masce antysmogowej?

To bardzo proste, pobierz na swój smartfon “Zanieczyszczenie Powietrza” – pierwszą aplikację jaka powstała w Polsce, która na bieżąco poinformuje Cię o poziomach smogu w Twojej okolicy. Dzięki niej wiesz kiedy warto wziąć ze sobą maskę.

Czytaj więcej

Czy mogę odebrać towar osobiście?

Na czas epidemii zawieszamy możliwość odbiorów osobistych.

Czytaj więcej

Która maska antysmogowa będzie odpowiednia dla dziecka?

Hmm to wszystko zależy od tego jak duża jest Twoja pociecha. Sprawdź za pomocą Systemu Pomiaru Twarzy czy najmniejsza maska w rozmiarze S będzie pasowała. Wiemy jak bardzo cenicie zdrowie swoich dzieci, dlatego maski dziecięce to kolejny produkt, który właśnie tworzymy i wkrótce pojawi się w naszym sklepie!

Czytaj więcej

Jak dbać o filtry maski antysmogowej?

Nowe filtry przechowuj koniecznie w folii. Dzięki temu warstwa węgla aktywowanego będzie służyła Ci dłużej. Od czasu do czasu możesz zdezynfekować powierzchnię filtra zamontowanego w masce zraszając go mgiełką breezy spring mist.

Czytaj więcej

Na ile wystarcza filtr w maskach antysmogowych?

Niestety nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Wpływa na to bardzo wiele czynników: poziom zanieczyszczenia powietrza, pojemność Twoich płuc, czy nawet to co robisz podczas użytkowania maski. Nie da się jednoznacznie określić na ile taki filtr wystarczy. Na szczęście od razu poznasz kiedy filtr nadaje się do wymiany – stanie się szary, “przybrudzony”, a oddychanie […]

Czytaj więcej

Jak wymienić filtr w masce antysmogowej?

Czytaj więcej

Czy zawory i filtry w maskach antysmogowych są wymienne?

No pewnie! Tutaj znajdziesz: filtry do masek antysmogowych, a zawory tutaj. Mamy nawet zawory w nietypowych kolorach, więc jeśli lubisz indywidualny styl to znajdziesz coś dla siebie. Tym sposobem wyróżnisz się jeszcze bardziej 😉 Nawet wśród użytkowników breezy!

Czytaj więcej

Jak odpowiednio dbać o maskę antysmogową, żeby służyła mi latami?

Po każdym użyciu maski antysmogowej zostaw ją do wyschnięcia w temperaturze pokojowej. Zdezynfekuj wewnętrzną część filtra przez rozpylenie mgiełki breezy spring mist. Od czasu do czasu wyczyść maskę używając mokrej szmatki W wyjątkowej sytuacji możesz przepłukać ją w niskiej temperaturze (do 30°C) z użyciem delikatnego detergentu, demontując wcześniej zawory i filtr. Nie pierz w pralce […]

Czytaj więcej

Jak dopasować metalowy nosek?

Ubierz maskę antysmogową, dopasuj, zapnij tylne a następnie dolne rzepy Zaciśnij metalowy nosek na nasadzie nosa, aby uszczelnić maskę Dopasuj kształt zacisku nosowego raz a dobrze. Nie zmieniaj jego pozycji zbyt często. Nie zgniataj go całkowicie na pół

Czytaj więcej

Czym się różnią filtry breezy CASUAL i ACTIVE?

Filtry casual to maksymalna ochrona. Już nie musisz się obawiać o swoje zdrowie wychodząc codziennie z domu. Filtry active jest idealny do Twoich ulubionych aktywności w sezonie smogowym, jak: bieganie, jazda na rowerze, czy uprawianie sportów zimowych. Zwiększony przepływ powietrza ułatwia oddychanie, a wciąż wysoki poziom ochrony dba o Twoje zdrowie.

Czytaj więcej