Wysyłka i czas dostawy

UWAGA! W związku ze zwiększoną ilością zamówień, czas wysyłki Waszych paczek może się wydłużyć o 2-3 dni. Za utrudnienia bardzo przepraszamy!

Wiemy, że chcesz dostać zamówioną maskę jak najszybciej dlatego paczki wysyłamy w ciągu 24h (1 dzień roboczy) od złożenia zamówienia. ⏱️

Wysyłki realizujemy kurierem DPD oraz Paczkomatami. Gdy paczka ruszy od nas dostaniesz powiadomienie mailowe z numerem listu przewozowego. W dzień doręczenia przyjdzie też wiadomość z numerem komórkowym do kuriera który przywiezie Ci maskę breezy. Dzięki temu możesz go zamęczać telefonami gdzie jest i kiedy będzie ?

Kurier DPD – 12 zł (czas doręczenia 1-2 dni robocze)
Kurier DPD za pobraniem – 15 zł (czas doręczenia 1-2 dni robocze)
(zazwyczaj kurier już na następny dzień puka do Twych drzwi)

Inpost Paczkomat – 14 zł (czas doręczenia do 2 dni roboczych)

Odbiór osobisty w Krakowie – na czas epidemii zawieszamy możliwość odbiorów osobistych jeżeli wybrałeś już model i chcesz odebrać maskę osobiście, zadzwoń do nas i umów się na odbiór w okolicy Parku Wodnego w Krakowie. Po nowym roku otwieramy dla was show-room. Miejsce gdzie będzie można obejrzeć i przymierzyć wszystkie maski, aby wybrać tę idealną.

Gdyby coś było nie tak (np. zabrakło nam koloru, który zamawiasz, lub kurier utknął w smogu) to skontaktujemy się z Tobą natychmiast, aby uprzedzić o dłuższym czasie oczekiwania.

X