Maseczki ochronne

Maseczki ochronne wielorazowe

Maseczki ochronne breezy ZONDA są odpowiedzią na obowiązek zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych. Przy ich projektowaniu sięgnęliśmy po doświadczenie zdobyte przy tworzeniu maseczek na twarz chroniących przed pyłem. Maseczki wielorazowe breezy powstały od A do Z w Polsce. Wiemy jak łączyć styl z bezpieczeństwem. Ta wiedza pozwoliła nam na stworzenie eleganckiej designerskiej maseczki, zapewniającej jednocześnie niespotykany komfort i wygodę. Pierwszą z decyzji projektowych był wybór materiału. Maseczki bawełniane są bardzo popularne ale ten materiał ma mnóstwo wad, jak chociażby namakanie przy dłuższym używaniu. Dlatego bawełnę odstawiliśmy na bok. Maseczki z jonami srebra też mają swoich fanów, my jednak postawiliśmy na materiał XXI wieku – antybakteryjną, techniczną tkaninę polipropylenową ze świetnymi właściwościami. Umożliwia ona swobodne oddychanie przy jednoczesnym blokowaniu cząstek pary wodnej. To z niej uszyliśmy nasze antybakteryjne maseczki na twarz z certyfikatem. To najlepsze maseczki ochronne, oceniając obiektywnie. Maseczki wielorazowego użytku są ekologiczną alternatywą dla maseczek jednorazowych, które zaśmiecają nasz krajobraz.

Maseczki dla okularników

ZONDA to maseczki do okularów. Zawdzięczają to wielostopniowej regulacji i elastycznemu noskowi, który zapobiega parowaniu. Zaparowane okulary w maseczce? Wystarczy, że dopasujesz ją raz a problem parujących okularów w maseczce zniknie raz na zawsze! ZONDA to rozwiązanie na parujące okulary. Popraw swój komfort w codziennych czynnościach.

Maseczki profilowane, eleganckie maseczki

Profilowane maseczki ochronne ZONDA cechuje nowoczesny, oryginalny styl oraz lekkość. To eleganckie maseczki. Czarne maseczki ochronne niezmiennie cieszą się największą popularnością, ale mamy też inne kolory dobrane ze smakiem: szare, grafitowe i inne, które można świetnie dopasować do codziennej garderoby. Beżowe maseczki damskie to niedawno wprowadzone maseczki w modnym kolorze, zaprojektowane z myślą o kobietach. Wygląda on wspaniale przy większości stylizacji. Warto postawić na ładny produkt z najwyższej półki.