Błyskawiczna wymiana i zwroty

UWAGA!

W trosce o wasze zdrowie w trakcie panującej pandemii koronawirusa, podjeliśmy decyzję o NIE PRZYJMOWANIU ZWROTÓW zakupionych filtrów oraz masek z niewymiennymi filtrami. Są one są towarami higienicznymi i zgodnie z Art. 38 pkt 5) Ustawy o prawach konsumenta nie podlegają zwrotowi. Bardzo prosimy o przemyślane zakupy.

BŁYSKAWICZNA WYMIANA

Jeżeli zauważyłeś usterkę zamówionego produktu lub jakąkolwiek niezgodność z zamówieniem, śmiało skontaktuj się z nami! Natychmiast rozwiążemy tą kwestię. Nasz kurier dostarczy Ci do rąk poprawny produkt, przy okazji zabierając poprzedni, tak abyś nie musiał/a się nigdzie fatygować 😉. Pamiętaj, że towar nie może być używany.

15 DNI NA ZWROT

Aby zwrócić produkty wystarczy:

  • skontaktować się z nami (telefonicznie lub mailowo)
  • wypełnić formularz zwrotu: doc lub pdf
  • starannie zapakować nieużywaną maskę wraz z wszelkimi akcesoriami, wydrukowanym formularzem i paragonem
  • odesłać ją na adres: Breezy, ul. Kwartowa 22/33, 31-419 Kraków

Gdy tylko przesyłka do nas dotrze i upewnimy się, że wszystko z jest z nią w porządku, to jak najszybciej zwrócimy Ci pieniądze.

Pamiętaj, że zgodnie z prawem odpowiadasz za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy – czyli po prostu ostrożnie przymierzaj maskę, aby móc ją swobodnie wymienić lub zwrócić gdyby nie pasowała. ⚠️

Staramy się z całych sił, aby oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości, oraz wolne od wad fizycznych i prawnych. Jeżeli jednak zakupiony przez Ciebie produkt nie spełnia tych wymagań, jesteś uprawniony do zgłoszenia reklamacji. Zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa każdy produkt zakupiony w naszym sklepie jest objęty 2 letnią rękojmią.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami!