O nas

Cześć! Witaj w breezy

Jesteśmy mieszkańcami Krakowa. Od urodzenia musimy mierzyć się z problemem smogu. Napędza nas wiara, że rozwój cywilizacyjny nie musi wiązać się z ograniczeniami. Że można żyć aktywnie, mimo zanieczyszczonego powietrza. Potrzebna jest do tego wiedza i najlepsza ochrona.

Zaczęliśmy od wiedzy. W 2014 roku, gdy nie udało nam się znaleźć rozwiązań do przejrzystego informowania o smogu, postanowiliśmy stworzyć aplikację „Zanieczyszczenie Powietrza”. Pobraliście ją ponad 300 000 razy! Wreszcie każdy mógł sprawdzić przerażające stężenia smogu w swojej okolicy. Zapoczątkowało to publiczną dyskusję na ten drażniący temat.

Nadszedł czas na ochronę. Poznaliśmy skalę problemu. Widzieliśmy, że na rynku brakuje naprawdę dobrych rozwiązań. Dlatego musieliśmy działać. Przeprowadziliśmy setki rozmów i ankiet. Dzięki wam poznaliśmy i rozwiązaliśmy wszystkie wady, które miały wasze wcześniejsze maski antysmogowe. W kwestiach leżących poza naszymi kompetencjami postanowiliśmy postawić na pomoc polskich profesjonalistów. Nietuzinkowy design stworzyły dla Was artystki z ASP. Najlepsze filtry wyprodukowała dla nas firma dostarczająca topowe rozwiązania do przemysłu i górnictwa. W efekcie stworzyliśmy maski na których w końcu można polegać. Bezpieczne i innowacyjne. Stylowe i dopasowane. BREVA i HALLNY. Nasze pierwsze maski antysmogowe!

A to dopiero początek! Wiemy, że zanieczyszczenie powietrza to problem którego rozwiązanie zajmie wiele lat. Do tego czasu nie możemy siedzieć w domu ukryci przed smogiem ;-). Chcemy dostarczać wam rozwiązań, które pozwolą wam w pełni cieszyć się zimą, niezależnie od tego gdzie się znajdujecie. Dlatego ambitnie pracujemy nad rozwojem oraz wprowadzaniem kolejnych kreatywnych produktów, które ułatwią życie i pozwolą wam zachować wolność! Ale o tym wkrótce…